O nas

B.U.H. "Puchała" Spółka z o.o. jest firmą rodzinną, zarejestrowaną we wrześniu 2004 roku. Sprzedażą urządzeń Karchera rodzina Puchała zajmuje się jednak znacznie dłużej, bo ponad 27 lat.Spółka jest wynikiem zmiany formy prawnej.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokociśnieniowe agregaty myjące bez i z podgrzewaniem wody, odkurzacze domowe i przemysłowe, urządzenia piorące, do czyszczenia parą, szorowarki, zamiatarki, urządzenia stacjonarne oraz myjnie samochodowe. Produkty firmy Karcher to również cała gama środków chemicznych i szerokie wyposażenie dodatkowe do wszystkich urządzeń profesjonalnych i domowych. Przy zastosowaniu odpowiednich dysz czy końcówek lancy można piaskować na mokro, udrażniać instalacje wod-kan, dezynfekować za pocą chemii lub pary itp.

Z naszymi urządzeniami i technologią kończą się problemy z utrzymaniem idealnej czystości. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy szeroką ofertę produktów firmy Karcher. Zapewniamy również ich obsługę serwisową – gwarancyjną i pogwarancyjną.

firmy rodzinne 2011 Newsweek

gepardy-puchala